Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 200x104 cm

861356

2021-01-24