Markku J Rantala oljemålning

Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning
Markku J Rantala oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 200 EUR

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "Gammalt alttare är ensamt (min mors stol är tom)", a tergo signerad samt daterad 1991-1992, olja på duk, 300x100 cm

861357

2021-01-24