Märklin tillbehör

Märklin tillbehör
Märklin tillbehör
Märklin tillbehör
Märklin tillbehör
Märklin tillbehör
Märklin tillbehör
Märklin tillbehör
Märklin tillbehör

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRKLIN, ca 15 dlr, 1950-tal, tillbehör, bestående av bl a: vändplan, garage, hus samt träd, höjder ca 3-13 cm

Bruksslitage, ej genomgången

861359

2021-01-08