Teckning Japan

Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan
Teckning Japan

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

TECKNING PÅ RULLE, japansk, föreställande Bodhidharma, Daruma, grundaren av Zen Buddhismen, silke och papper 1900-tal, i box, ca 37x115

Proviniens Bengt Nyléns samling

slitage

861360

2021-01-15