Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
TECKNING PÅ RULLE, japansk, föreställande Bodhidharma, Daruma, grundaren av Zen Buddhismen, silke och papper 1900-tal, i box, ca 37x115
Proviniens Bengt Nyléns samling
slitage
861360
2021-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här