Klubbat för:
700 SEK
800 SEK
ANDERS PEHRSON, "Supertuben", taklampa, lejongul plåt och plast, Ateljé Lyktan, Åhus, modellen formgiven på 1960-talet, längd ca 160 cm
repor
861367
2021-01-04