Ordensring 18 k guld
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ORDENSRING, 18 k guld, emaljdekor, Odd Fellow, Janné Jouko, Guldsmed & Finmekanik, Köping 1980-tal (årsstämpel saknas), ringstorlek ca 22 cmm, vikt ca 7 g
Invändigt med inskription, emaljslitage och skador
861376
2021-01-05