Ordensring 18 k guld

Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld
Ordensring 18 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORDENSRING, 18 k guld, emaljdekor, Odd Fellow, Janné Jouko, Guldsmed & Finmekanik, Köping 1980-tal (årsstämpel saknas), ringstorlek ca 22 cmm, vikt ca 7 g

Invändigt med inskription, emaljslitage och skador

861376

2021-01-05