Ordensring 18 k guld Odd Fellow

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ORDENSRING, 18 k guld, emaljdekor, Odd Fellow, Gustaf Dahlgren & Co, Malmö 1983, ringstorlek ca 22,5 mm, vikt ca 6,8 g

Invändigt med inskription, emaljslitage samt skador

861377

2021-01-05