Socklar trä Kina

Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina
Socklar trä Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOCKLAR, trä, Kina, 1900-tal, varierande mått

Skador förekommer

861413

2021-01-04