Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRODERI, 1800-talets andra hälft, ottomansk, metalltråd på siden, centralt med tugra, ca 94x90 cm
Visst åldersrelaterat slitage
861419
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här