Broderi

Broderi
Broderi
Broderi
Broderi

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRODERI, 1800-talets andra hälft, ottomansk, metalltråd på siden, centralt med tugra, ca 94x90 cm

Visst åldersrelaterat slitage

861419

2021-01-06