Fat tenn

Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn
Fat tenn

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGEBORG HüLPHERS (1906-1956), fat, tenn, religiöst motiv, signerad undertill, diam ca 19 cm

Bruksslitage, smuts

861423

2021-01-11