Avlastningsvagn Industridesign

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AVLASTNINGSVAGN, plåt och metall, 1900-talets mitt, industridesign, svartlackerad, med handtag, höjd ca 85, 120x58 cm

Slitage, färgbortfall, färgfläckar, hjulen kärvar

861425

2021-01-04