Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak samt svartlackerad trä, lådor samt skåpluckor, onvändig med hyllplan, utdragbar skiva, höjd ca 72, 116x40 cm

Bruksslitage, märken, repor

861426

2021-01-07