Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, 1960/70-tal, björk, svartlackerade luckor, invändigt med hyllplan och två lådor, märkt på baksidan, höjd ca 77, 200,5x44,5 cm
Bruksslitage, repor, märken
861428
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här