Sideboard 1960/70-tal

Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal
Sideboard 1960/70-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960/70-tal, björk, svartlackerade luckor, invändigt med hyllplan och två lådor, märkt på baksidan, höjd ca 77, 200,5x44,5 cm

Bruksslitage, repor, märken

861428

2021-01-07