Lars Pirak saltripa

Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa
Lars Pirak saltripa

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS PIRAK (1932-2008): saltripa med sked, renhorn, signerad Lars Pirak 93, Jokkmokk, höjd ca 7 cm

Smärre slitage

861429

2021-01-11