Skulptur i brons

Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons
Skulptur i brons

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, tjur, brons, Japan, 1900-tal, hornen i horn, bär märkning, höjd ca 15, längd 30 cm

Horn med lagning

861433

2021-01-13