Hörnskåp 1900-tal

Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal
Hörnskåp 1900-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-tal, med vitrindel samt underskåp, höjd ca 160 cm, bredd 80 cm, djup ca 55cm

Bruksslitage

861435

2021-01-11