Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-tal, med vitrindel samt underskåp, höjd ca 160 cm, bredd 80 cm, djup ca 55cm
Bruksslitage
861435
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här