Bokhylla 1930/40-tal

Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal
Bokhylla 1930/40-tal

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA/ SIDEBOARD, 1930/40-tal, björk samt masurbjörk, Svenska Möbelfabriken, tre lådor, etikettmärkt, höjd ca 83 cm, 147x32 cm

Bruksslitage, repor, märken,

861436

2021-01-07