Väggplakett

Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett
Väggplakett

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPLAKETT, 1800/1900-tal, möjligtvis Holland, motiv med fiskande figurer,¨fajans, höjd ca 37 cm

Ett stort nagg samt enstaka glasyrnagg på kanterna, smärre slitage

861437

2021-01-11