Bokhylla björk

Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk
Bokhylla björk

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1940-tal, björk, med hyllplan, höjd ca 80, 180x25 cm

Bruksslitage, repor, märken

861442

2021-01-07