Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLA, 1940-tal, björk, med hyllplan, höjd ca 80, 180x25 cm
Bruksslitage, repor, märken
861442
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här