Bokhylla björk
2021-01-07
861442
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1940-tal, björk, med hyllplan, höjd ca 80, 180x25 cm
Bruksslitage, repor, märken