Sven Palmqvist skål

Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål
Sven Palmqvist skål

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, Kantara, Orrefors, rött glas, signerad, höjd ca 7,5 cm

Smärre slitage

861444

2021-01-11