Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
SVEN PALMQVIST, skål, Kantara, Orrefors, rött glas, signerad, höjd ca 7,5 cm
Smärre slitage
861444
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här