Karmstolar samt stolar 10 st

Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st
Karmstolar samt stolar 10 st

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, STOLAR, 5 +5 st 1900-talets första hälft, ek, sitthöjd 45 cm

slitage fläckar

861448

2021-01-06