Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Slädfärd, signerad och daterad Jolin 1973, olja på duk, ca 54x65 cm.

861450

2021-01-04