Just Andersen vas

Just Andersen vas
Just Andersen vas
Just Andersen vas
Just Andersen vas
Just Andersen vas
Just Andersen vas
Just Andersen vas
Just Andersen vas

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUST ANDERSEN (1884-1943) vas, märkt i botten, patinerad metall, höjd ca 14 cm

Repor, slitage

861451

2021-01-11