Stellan Mörner oljemålning

Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning
Stellan Mörner oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

8 000 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad, olja på duk, ca 24,5x33 cm

Fläckar

861452

2021-01-04