Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets mitt, betsad ek och björk, jalusi med bakomliggande barinredning och lådor, tre skåpsluckor med inredning undertill, detaljer i mässing, med belysning, höjd ca 145, 147x50 cm

Bruksslitage, repor, märken, avslag på glashyllplan, saknar nyckel

861456

2021-01-07