Kjell Engman skulpturer

Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer
Kjell Engman skulpturer

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ENGMAN (född 1946): Skulpturer, 2 st, signerade Kosta Boda K Engman 7090052 samt 90050, kubformade frostad samt blått glas, på svarta socklar, tot. höjd ca 14 cm vardera

Bruksslitage, smårepor, sockel med färgbortfall

861460

2021-01-05