Kjell Engman skulpturer
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJELL ENGMAN (född 1946): Skulpturer, 2 st, signerade Kosta Boda K Engman 7090052 samt 90050, kubformade frostad samt blått glas, på svarta socklar, tot. höjd ca 14 cm vardera
Bruksslitage, smårepor, sockel med färgbortfall
861460
2021-01-05