Snusflaskor Kina

Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina
Snusflaskor Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 6 st., bland annat porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 6-8 cm

Smärre slitage

861462

2021-01-06