Sideboard 1960-tal

Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal
Sideboard 1960-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, svartlackerade ben, fyra lådor, skåpsdel invändigt med hyllplan, höjd ca 88, 176x40 cm

Senare applicerad ådrad film på toppen, senare ben, bruksslitage, märken, repor

861463

2021-01-07