Torborg Lindberg skulptur

Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur
Torborg Lindberg skulptur

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TORBORG LINDBERG, (1908-1980), skuret trä, samekvinna monogramsignerad, bemålad, höjd ca 9,5 cm

Smärre slitage

861465

2021-01-11