Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Säljägarna", signerad och daterad Roland S 1972, p.t, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm

861467

2021-01-04