Tomte

Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte
Tomte

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOMTE, 1900-tal, stämplad Wallin under stövlarna,skuren i delvis bemålat trä, tyg samt vadd, höjd ca 20 cm

Fläckar, slitage

861470

2021-01-11