Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TOMTE, 1900-tal, stämplad Wallin under stövlarna,skuren i delvis bemålat trä, tyg samt vadd, höjd ca 20 cm
Fläckar, slitage
861470
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här