Jalusiskåp i teak

Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak
Jalusiskåp i teak

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, 1900-talets mitt, teak, skjutdörrar, höjd ca 75, 155x42 cm

Bruksslitage, repor, nyckel saknas

861473

2021-01-07