Omega Mormorsur 18K 1910-tal

Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal
Omega Mormorsur 18K 1910-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, Mormorsur, 18K, 1910-tal, manuellt urverk, ankargång, rödguld, mineralglas, inre lock gulmetall, dekor med rutmönster och medaljong, serie nr. 1692357, diam ca 33 mm, vikt ca 30.5 g

Boett med minde bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861479

2021-01-17