Sideboard IKEA

Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA
Sideboard IKEA

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKEA, sideboard, 1960-tal, teakfanér, 4 lådor flankerat av skåpsdel invändigt med hyllplan, höjd ca 54,5, 160x42 cm

Bruksslitage, repor, märken, Senare applicerad ådrad film på toppen, senare ben

861480

2021-01-07