Tatjana Poplavskaja oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TATJANA POPLAVSKAJA (samtida): "Blomsterstilleben", signerad och daterad 2002, olja på pannå, ca 41x33,5 cm

861483

2021-01-04