Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 41 cm
Slitage, repor, lagning
861484
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här