Spegel 1800-tal

Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal
Spegel 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, blandstil, förgylld samt bronserat, dekor i pastellage, 149x63 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

861485

2021-01-07