Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Småfågel", signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 24x32,5 cm, oramad
861487
2021-01-04
Gör en kostnadsfri värdering här