Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR BOLIN, hatthylla/ klädhängare, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funkis, monterad med dubbelkrokar, formgiven år 1937, mått ca 303x26 cm

Bruksslitage

861489

2021-01-07