Rogozny oljemålning

Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUENA ROGOZNY(1948-2001), Grand Hotell Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm

861491

2021-01-06