Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUENA ROGOZNY(1948-2001), Grand Hotell Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm
861491
2021-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här