Rogozny oljemålning

Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Stortorget Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm

861493

2021-01-06