Rogozny oljemålning

Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning
Rogozny oljemålning

Såld för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Nybroviken med Dramaten, Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 20x30 cm

861495

2021-01-07