Rogozny oljemålning
Valmis
2021-01-07
861495
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GUENA ROGOZNY (1948-2001): Nybroviken med Dramaten, Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 20x30 cm