Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1937): Konstnären och hans modell, signerad L Jirlow, numrerad 246/285, färglitografi, ca 43x30 cm, bok medföljer

861497

2021-01-04