Hängur 18K 1930-tal

Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal
Hängur 18K 1930-tal

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGUR, 18K, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, mineralglas, serie nr. 49287, diam ca 23.5 mm, vikt ca 11.9 g

Mindre bucklor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

861498

2021-01-17