Klubbat för:
950 SEK
1 200 SEK
HÄNGUR, 18K, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, mineralglas, serie nr. 49287, diam ca 23.5 mm, vikt ca 11.9 g
Mindre bucklor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
861498
2021-01-17