Djupa tallrikar Kina 1700-tal

Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal
Djupa tallrikar Kina 1700-tal

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 6 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), djup modell dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Nagg

861499

2021-01-09