Rashid Adgamov oljemålning

Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Staty med Gustaf II Adolf med Skeppsholmskyrkan i bakgrunden, signerad och daterad 2001, olja på duk, 35x27 cm, oramad

861502

2021-01-07