Madeleine Pyk litografi
Valmis
2021-01-04
861506
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Slussen´´, signerad M Pyk färglitografi, bildmått ca 45x44 cm