Madeleine Pyk litografi

Madeleine Pyk litografi
Madeleine Pyk litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): ´´Slussen´´, signerad M Pyk färglitografi, bildmått ca 45x44 cm

861506

2021-01-04